פרחי לילך קרית מוצקין

חנות פרחים בקריות מאז 1968

פרחי לילך זהו עסק ותיק ומוכר משנת 1968, ​החנות שלנו נמצאת בקרית מוצקין ברחוב דבורה 14. לאורך כל השנים ועד היום אנחנו דוגלים במתן שירות מצויין ללקוחותינו, אמינות ואיכות כמו שאנחנו יודעים ואוהבים לתת. אנחנו עושים את כל המאמצים שהפרחים שאתם קונים ישמרו כמה שיותר זמן בביתכם, ולכן יש לנו סבבים יומיים קבועים של ספקי פרחים המגיעים לספק לנו סחורה טרייה. העיצובים שאנחנו עושים הם יחודיים לחנות שלנו וזאת לאחר הבנה של רצון הלקוחות שלנו ביחד עם נסיון של הרבה שנים בתחום העיצוב. אנו עושים משלוחי פרחים בקריות והסביבה, משלוחי פרחים בחיפה ובסביבה, משלוחי פרחים ומתנות בפריסה ארצית מהיום להיום.

ניתן להזמין פרחים לכל חלקי הארץ – למרות שהחנות שלנו ממוקמת בקרית מוצקין, יש לנו שיתופי פעולה לאורך שנים ארוכות עם חנויות בכל הארץ, עם מחירים שרק אנחנו יכולים לקבל. לכן, דרכנו תוכלו להזמין משלוח פרחים לכל אזור בישראל ולהיות שקטים שתקבלו פרחים איכותיים, שירות מכל הלב ומחירים נוחים.

ההתמחות שלנו היא עיצובים מיוחדים לפי בקשת הלקוח, ניתן להזמין עיצובים מפרחים טבעיים וגם מפרחים מלאכותיים. בחנות קיים מבחר גדול של פרחים טריים, פרחים מלאכותיים, אגרטלים, פרחים מעוצבים מסבון, מתנות מקוריות, מארזי שוקולד בלגי איכותי, בלוני הליום קטנים וגדולים ועוד.